Najlepszy sposób na walkę z tyranią zdrowia?

Sprawdzone fakty
(FILM TYLKO W JĘZYKU ANGIELSKIM)
wolność

W skrócie -

  • Mark Moss, przedsiębiorca i ekspert finansowy, który od ponad 25 lat jest pełnoetatowym inwestorem, pasjonuje się wolnością i bogactwem osobistym
  • Moss chce umożliwić ludziom budowanie bogactwa, nie dlatego, aby gromadzili pieniądze, ale dlatego, że pieniądze pozwalają pomagać innym ludziom i poprawiają jakość życia
  • Jeśli chcesz poprawić swoje zdrowie fizyczne, wyeliminuj z diety oleje z nasion, ogranicz czas jedzenia i regularnie ćwicz
  • Aby dostrzec prawdę w erze cenzury, zidentyfikuj osoby, które Twoim zdaniem są ekspertami w danej dziedzinie i bezpośrednio obserwuj, co robią; unikaj używania Google i mediów społecznościowych w tym celu, ponieważ są one mocno zmanipulowane
  • Będę przemawiał na wydarzeniu organizowanym przez Mossa w Miami na Florydzie w listopadzie 2021 roku, gdzie wraz z innymi ekspertami Moss będzie dzielił się tym, jak kontrolować swoją finansową przyszłość podczas Wielkiego Resetu

Według dr. Mercoli

Mark Moss to przedsiębiorca i ekspert finansowy, który od ponad 25 lat jest pełnoetatowym inwestorem; pasjonuje się wolnością i bogactwem osobistym. Zazwyczaj nie skupiam się na finansach, ale oboje zgadzamy się, że zdrowie jest największą formą bogactwa.

Będę przemawiał na wydarzeniu organizowanym przez Mossa w Miami na Florydzie w listopadzie 2021 roku, gdzie wraz z innymi ekspertami Moss będzie dzielił się tym, jak kontrolować swoją finansową przyszłość podczas Wielkiego Resetu. W powyższym filmie możesz usłyszeć naszą niedawną rozmowę, która obejmuje wszystkie aspekty - od kluczowych zasad zdrowia fizycznego po to, jak rozpoznać prawdę w erze cenzury.

To tylko jedno z trzech publicznych wydarzeń, na których będę przemawiał w tym roku. Jeśli chcesz przyjść i posłuchać mnie na tym wydarzeniu, umówiłem się z Markiem na specjalną zniżkę dla czytelników Mercola.com. Zwykle takie wydarzenia zapewniają mi prowizje partnerskie, ale poprosiłem Marka, aby zamiast tego dał moim czytelnikom zniżkę na udział w organizowanym przez niego wydarzeniu. Tak więc, jeśli chcesz otrzymać bilet z dużą zniżką, możesz kliknąć poniższy link.

Zdrowie to bogactwo

Moss chce umożliwić ludziom budowanie bogactwa, nie po to, by gromadzili pieniądze, ale dlatego, że pieniądze pozwalają pomagać innym ludziom i poprawiają jakość życia. Obecnie, ze względu na wymagania i restrykcje związane z pandemią ludzie są zmuszani do podjęcia decyzji o rezygnacji z pracy lub narażeniu swojego zdrowia na ryzyko.

„Niestety, jest wielu ludzi, którzy w momencie wybuchu pandemii nie mieli nawet 400 dolarów oszczędności. Kiedy nie masz pieniędzy, kiedy nie masz oszczędności, możesz być zmuszony do kontynuowania bezsensownej pracy. Oszczędności pozwalają rzucić nieodpowiednią pracę i poszukać czegoś innego” – powiedział Moss.

Ponadto, ponieważ codziennie naruszane są swobody obywatelskie, budowanie bogactwa daje możliwość zmiany lokalizacji na kraj lub stan, który chroni wolność, a nie ją ogranicza. Moss kontynuował:

„Dlatego skupiamy się na pieniądzach. Nie chodzi o chciwość, chodzi o posiadanie opcji… które warto mieć. System finansowy, podobnie jak system medyczny, nie jest tak naprawdę zaprojektowany dla korzyści obywateli. Został zaprojektowany dla korzyści ludzi, którzy zarządzają systemem.

Kiedy już zaczniesz patrzeć na sprawy trochę inaczej niż większość ludzi, możesz zacząć budować bogactwo, możesz zacząć zwiększać swoją wolność, możliwość alternatyw i tak dalej. Oczywiście zdrowie również jest atutem.

Możesz mieć wszystkie pieniądze świata, ale jeśli stracisz zdrowie, nie masz nic. Wolność to też atut. Jeśli mam bogactwo, ale jestem zamknięty w moim domu, to pieniądze stają się bezużyteczne”.

Aby żyć pełnią życia, naprawdę trzeba mieć wszystkie trzy: zdrowie, wolność i bezpieczeństwo finansowe, o czym będę mówił podczas listopadowego wydarzenia.

Najważniejszy sposób na ochronę zdrowia

Zdrowie jest bezcenne. Wiele skutecznych strategii zdrowotnych nic nie kosztuje lub można je wdrożyć bardzo tanio. Jednak te naturalne strategie nie tylko nie są promowane w szkołach medycznych, ale jeśli sprzeciwiasz się standardowym farmakologicznym opcjom leczenia, możesz zostać zakwestionowany, upomniany lub stracić prawo wykonywania zawodu lekarza.

Ten proces ostracyzacji naturalnych terapii rozpoczął się w 1910 roku wraz z wydaniem Raportu Flexnera, który został napisany na zlecenie Fundacji Carnegie. Raport Flexnera zasadniczo wyeliminował prawie każdą formę medycyny naturalnej, ponieważ była ona konkurentem dla powstającej klasy farmaceutyków, produkowanych głównie z ropy naftowej i produktów ropopochodnych, za którymi stał Rockefeller.

Moss stwierdził, że jest to sytuacja podobna do systemu finansowego, ponieważ najlepszym wyjściem jest „zapomnienie” wszystkiego, czego cię nauczono i otwarcie umysłu. „Widzę to samo w systemie finansowym. Na przykład, uczestniczysz w zajęciach z ekonomii, a potem dostajesz pracę w firmie finansowej, a potem jesteś po prostu sprzedawcą i po prostu sprzedajesz produkty finansowe danej firmy. Naprawdę trudno jest oduczyć się nawyków i zacząć szukać nowych rozwiązań”.

W odniesieniu do zdrowia ważne jest, aby zignorować główne zalecenia dotyczące spożywania olejów roślinnych, które dokładniej określa się jako oleje z nasion. Oleje z nasion są ukryte w praktycznie każdej przetworzonej żywności, w tym w posiłkach restauracyjnych. Nie ma nic bardziej destrukcyjnego dla organizmu niż tłuszcze trans, które powodują choroby serca, nowotwory, zwyrodnienie plamki żółtej związane z wiekiem, cukrzycę, otyłość i demencję.

Mięso drobiowe i wieprzowina są głównym źródłem ekspozycji na oleje z nasion

Nawet jeśli wyeliminujesz z diety przetworzoną żywność i inne główne źródła oleju z nasion, takie jak sosy i dressingi do sałatek, nadal możesz być narażony na te szkodliwe związki, ponieważ są ukryte w pozornie „zdrowej” żywności, takiej jak produkty z mięsa drobiowego i wieprzowiny. Zwierzęta te są karmione paszą zbożową wypełnioną kwasem linolowym omega-6, który znajduje się w większości olejów z nasion i powoduje szkody zdrowotne, jeśli jest spożywany w nadmiernych ilościach, co jest obecnie powszechne.

Wiele osób spożywa duże ilości mięsa drobiowego, ponieważ jest ono postrzegane jako zdrowa żywność, a ponadto jest ono niedrogie. Niestety jest głównym źródłem kwasu linolowego. Przykładami zdrowych tłuszczów stanowiących alternatywę dla olejów z nasion są łój wołowy, masło lub olej kokosowy.

Spożywanie posiłków w ograniczonym czasie i regularne ćwiczenia poprawiają zdrowie

Moss i ja rozmawialiśmy również o ograniczonym czasowo spożywaniu posiłków, co oznacza jedzenie w przedziale wynoszącym od sześciu do ośmiu godzin. Poprawia to zdrowie na wiele sposobów, przede wszystkim poprzez poprawę funkcji mitochondriów i elastyczności metabolicznej. Może również nasilać autofagię, która pomaga organizmowi usunąć uszkodzone komórki.

Moss wspomniał również o dinukleotydzie nikotynamidoadeninowym (NAD) – ważnej cząsteczce sygnałowej, która odgrywa ważną rolę w długowieczności. Częściowo wynika to z jej roli jako podstawowego substratu dla sirtuin, które są enzymami związanymi z długowiecznością, a także ich rolą w naprawie DNA.

NAD moduluje produkcję energii i wiele enzymów, a tym samym kontroluje setki procesów w organizmie, w tym przetrwanie komórek i metabolizm energetyczny. NAD codziennie wpływa na metabolizm i poziom energii. Poziom NAD spada wraz z wiekiem, prowadząc do zmian w metabolizmie i zwiększonego ryzyka rozwoju chorób.

Ćwiczenia, zwłaszcza trening siłowy z ograniczeniem przepływu krwi, są jednym z najlepszych sposobów na zwiększenie poziomu NAD i energii, ponieważ aktywują NAMPT - enzym odpowiedzialny za biosyntezę NAD.

Poniżej zamieściłem wywiad, w którym zagłębiam się w szczegóły tego zagadnienia. Można użyć niedrogich pasków BFR dostępnych na Amazon, których używa wielu profesjonalnych sportowców. Ja również ich używam praktycznie na co dzień. Moi czytelnicy mogą dostać 10% zniżki na KAATSU z tym linkiem.

Inną strategią na poprawę zdrowia i długowieczności jest regularne korzystanie z sauny. Gdy ciało jest poddawane rozsądnym stresom cieplnym, stopniowo przyzwyczaja się do zmian temperatur, co powoduje szereg korzystnych zmian w organizmie.

Adaptacje te obejmują zwiększoną objętość osocza oraz przepływ krwi do serca i mięśni (co zwiększa wytrzymałość sportową) wraz ze wzrostem masy mięśniowej ze względu na wyższy poziom białek szoku cieplnego i hormonu wzrostu. Jest to również potężna metoda detoksykacji, ze względu na promowanie pocenia się.

Bezprecedensowa manipulacja i cenzura

Możliwość swobodnego dzielenia się takimi informacjami jest zagrożona. Ze względu na samozwańcze władze kontrolujące narrację pandemiczną, pełniące rolę arbitrów tego, co jest dobre, a co złe, usuwające informacje krytyczne, siejące dezinformację, tłumiące debaty i udostępniające ocenzurowane informacje.

Ze względu na szereg bardzo poważnych gróźb skierowanych przeciwko mnie osobiście i mojej firmie, niedawno usunęliśmy treści ze strony Mercola.com mające 25 lat. Było to konieczne, aby przetrwać w obecnym klimacie cenzury, ponieważ każdego dnia zmieniane są zasady wpływające na wolność słowa. To zagrożenie wolności trwa od wielu lat.

Ponad dwa lata temu Google usunęło mnie ze swojej wyszukiwarki i skalibrowało narzędzie tak, że jeśli mnie wyszukasz, pojawią się tylko negatywne informacje, a nie przydatne treści, które dostarczałem od wielu lat. Biorąc pod uwagę, że 93% osób korzysta z wyszukiwarki Google, kontrola treści publikowanych w internecie jest duża, co jest głównym powodem, dla którego ta pandemiczna kampania propagandowa prania mózgów jest tak skuteczna.

Według Roberta Epsteina, wyszkolonego na Harvardzie psychologa, który obecnie jest starszym badaczem w American Institute of Behavioral Research and Technology, Google został nazwany dyktatorem o bezprecedensowej sile, ponieważ opiera się na technikach manipulacji, które nigdy wcześniej nie były stosowane w historii ludzkości. Epstein przez ostatnią dekadę pomagał ujawniać manipulacje i oszukańcze praktyki Google.

To nie tylko agencja nadzoru — pomyśl o produktach takich jak Google Wallet, Google Docs, Google Drive i YouTube — ale także agencja cenzurująca z możliwością ograniczania lub blokowania dostępu do stron internetowych, poprzez co decyduje o tym, co użytkownicy Internetu mogą, a czego nie mogą zobaczyć.

Epoka naukowej cenzury

„Myślę, że kiedyś problemem było zdobycie informacji” – powiedział Moss. „Dzisiaj problemem może być zbyt duża ilość informacji. Jak rozpoznać prawdę? Zwłaszcza jeśli niewygodne treści są usuwane. Jest to więc złożony problem, ale co może zrobić przeciętny człowiek, aby móc wyszukać właściwe informacje i rozpoznać prawdę?

Nauczenie się, jak poruszać się w Internecie w erze bezprecedensowej cenzury, jest możliwe, ale zazwyczaj wymaga to spojrzenia poza najbardziej popularne platformy mediów społecznościowych. Zidentyfikuj osoby, które są ekspertami w tej dziedzinie i obserwuj, co robią.

Wielu z tych ekspertów ma zablokowane konta na Facebooku, Twitterze, a nawet YouTube, więc trzeba poszukać ich stron internetowych. Korzystając z kanałów RSS można jednocześnie zbierać informacje na różne tematy, co może ułatwić analizę i poznanie prawdy.

Ważne jest również, aby zrozumieć, że tak naprawdę nie można ufać prawie żadnej wyszukiwarce, nawet wyszukiwarkom innym niż Google, ponieważ Google opracował najbardziej skuteczne i wyrafinowane narzędzie wyszukiwania, jakie kiedykolwiek istniało, a prawie każda inna alternatywna wyszukiwarka wykorzystuje algorytmy Google. Nie ma więc alternatywy dla Google — stworzenie alternatywy kosztowałoby miliardy, a nawet setki miliardów dolarów.

Następnie, po przeczytaniu informacji, dobrze jest również zapytać, kto czerpie korzyści z informacji i czy nie ma konfliktu interesów. Według Mossa jest bardzo ważne, aby „przyjrzeć się otrzymywanym informacjom nawet z zaufanych źródeł, które otrzymano np. od znajomych. Nie należy ufać wszystkiemu, co jest dostępne na stronach Google lub YouTube”.

Budowanie społeczności ludzi o podobnych poglądach jest równie ważne. Kontakty z ludźmi, którzy mają zdrowe nawyki i nie są podatni na pranie mózgu przez propagandę, jest solidną strategią na przyszłość.

Jest to jeden z głównych tematów, który zostanie poruszony podczas wydarzenia organizowanego przez Mossa — budowa odpowiednich kontaktów i silny system wsparcia społecznego. Obecnie ważniejsze niż kiedykolwiek jest to, że wspieramy się nawzajem i pracujemy razem, aby utrzymać zasoby i rozwijać kreatywność, aby wypracować rozwiązania i wyznaczyć kierunek, w jakim zmierza świat.